O NAS

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW W BANIACH

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Baniach powstała w kwietniu 2016 r. w miejscu dawnego Państwowego Ośrodka Maszynowego w Baniach, w lokalu po Stacji Kontroli Pojazdów. Budynek stacji został zaprojektowany i przebudowany z myślą o komforcie i zadowoleniu naszych klientów. Oferta stacji obejmuje przeglądy wszystkich typów pojazdów, pełen zakres badania pojazdów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, motorowerów, ciągników rolniczych, przyczep, naczep itp.
 
Stacja diagnostyczna w Baniach dysponuje sprzętem diagnostycznym najwyższej jakości marki Beissbarth posiadającym aktualne certyfikaty,  który poddawany jest cyklicznym przeglądom serwisowym i kalibracji co 6 miesięcy. Ponadto nasza stacja działa pod patronatem Instytutu Transportowego Samochodowego w Warszawie. Nasi diagności udzielą Państwu porad z zakresu warunków technicznych pojazdów, badań technicznych jak i rejestracji pojazdów.

ZAPRASZAMY!

W oczekiwaniu na wykonanie usługi oferujemy naszym klientom pomieszczenie poczekalni oraz ciepłe napoje. Posiadamy możliwość płatności karta kredytową.
 
Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jednocześnie dziękujemy za zaufanie i sympatię wszystkim naszym dotychczasowym klientom.

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW w Baniach

nr ZGR/011
ul. Sosnowa 8a
74-110 Banie
(teren dawnego POM'u)

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
godz. 08.00 - 18.00

Sobota:
godz. 08.00 - 14.00

TELEFON